tboss

T-Boss, Tıkabasa ailesinin ‘Raporlama Gurusudur’, Tıkabasa POS üzerinden işlem görmüş tüm verileri işlemek ve işinizi bir adım ileriye götürmenize yarayacak raporlar düzenlemek üzere tasarlanmıştır.

Bulut altyapısı sayesinde anlık olarak takip sağlamanıza yarayan T-Boss, işletme içerisindeki tüm parametreler doğrultusunda analiz sağlar. Personelin servis sürelerinden, işletmenizde kalan ürün miktarlarına kadar çok geniş bir yelpazede analiz gerçekleştirip, işletmenizi sürekli olarak dünyanın neresinde olursanız olun takip edebilmenizi mümkün kılar.

T-Boss hem mobil hemde web platformu üzerinden işlem görür.

iOS download Android download

T-Boss

 • İster web'den ister cep'ten anlık erişim

  TıkaBasa kullanan işletme sahipleri işletmede olmasalar bile tüm detaylar parmaklarının ucunda

 • Raporlara tam detaylı erişim

  Tboss uygulamasının yapabildiklerinin yanı sıra size sunduğu çok özel ve hayat kurtarıcı başlıklarıyla da yanınızda.

 • Cüzdan

  İşletmenizin tüm maliyetlerini hesaplar ve gelirinize göre ay sonunda cüzdanınızda ne kadar kaldığını gösterir.

Farklı ve Detaylı Raporlama Tabanları

Apple Store (IOS) veya Google Market (Android) üzerinden indirebileceğiniz TBoss uygulaması, internetin olduğu her yerden size işletmenizde olma fırsatını tanıyor. Uygulama üzerinden Anlık Ciro takibi, Tahmini Ciro Bilgisi ( Tüm açık olan hesaplarınız kapandığında oluşacak ciro), Personel Satış, Saat Bazlı Satış Raporu, Satış Raporlarına ulaşabilirsiniz. Güçlendirilmiş arayüz ve grafiklerle destekli uygulama size işletmenizde bulunmadan oradaki tüm verileri parmaklarınızın ucuna getiriyor. Tek yapmanız gereken tıklamak ve bakmak.

 • Ürün Bazlı Rapor
 • Personel Bazlı Rapor
 • Ciro Bazlı Rapor
 • Masa Bazlı Rapor
 • Saat Bazlı Rapor
 • ve daha fazlası...

Birden fazla olan işletmenizin raporları birarada

İşletmenizde olan her hareketlilik ve gönderilmesini istediğiniz tüm bildirimlerle

işletmenizde olmasanız bile tüm veriler cebinizde.

Tam detaylı rapor erişimi. Tboss uygulamasının yapabildiklerinin yanı sıra size sunduğu çok özel ve hayat kurtarıcı başlıklarıylada yanınızda.

Paket servis yapan işletmelerin "Aramalar" sayfasında bulabilecekleri "Müşteri Profili" sayesinde, müşterinizin sizi kaç kere aradığı, aramasının cevaplanma veya cevaplanmama tarihleri, verdiği siparişler, ödeme biçimleri ve daha bir çok detay bulunmaktadır.

TBoss Cüzdan uygulaması sayesinde ; İşletmenizin kira gideri, personel gideri, günlük giderleri, depo alımlarının girilebileceği bir sayfa üzerinden, siz satış yaptıkça ürünlerden ettiğiniz kar'ı hesaplar ve masraflarınızdan düşer. Size ay sonunda aslında reelde ne kadar kazandığınızı gösterir.

Deponuzda kalan ürünleri ve yaptığınız "Satın Alma"ları görüp, denetleyebilirsiniz.

İşletmenizin saat kaç'ta en yoğun olduğunu ve hangi saat diliminde ne kadar satış yaptığınızı görüntüleyin. Üstelik servis çeşitlerinize göre ayırabilirsiniz. Örneğin ; Telefon siparişi en çok hangi saat alıyorum veya Yemeksepeti.com üzerinden satışlarım saat kaç arasında gibi sorularınızın tüm cevaplarını tek bir tabloda görüntüleyin.

Personelinizi tanıyın. "Personel Satış" sayfasında her personelinizin ayrı bir profil sayfası mevcuttur. Bu profil sayfalarında çalışanınızın, ne kadarlık ürün sattığı, ne kadarlık iskonto yaptığı, ne kadarlık ürün sattığı ve daha bir çok detaylı rapora anında ulaşabilirsiniz.