Satış Noktası Yönetimi Tıkabasa POS OTOMASYON

Esnek ve bütüncül tasarlanmış çok yönlü bir otomasyon.

POS

Tıkabasa’nın akıllı raporlama aracı sayesinde operasyon kırılımlarını ölçümleyin, gelirinizi arttırırken restoran süreçlerinizi sadeleştirin.

Bize Güvenen Müşterilerimiz

Esnek, Kolay ve Kullanıcı Dostu Otomasyon

Bütüncül yaklaşımı ile Tıkabasa bir işletmenin ihtiyacı olan tüm özellikleri bünyesinde barındırır.

Tıkabasa'nın entegre uygulamaları ve iş birlikleri, işletmenizde sipariş yönetiminden stok takibine, personel yönetiminden teslimat optimizasyonuna kadar her adımda size destek olur.

POS

Satış Noktası Yönetimi

Tıkabasa, hizmet alanlarınızın tümünü kusursuz yönetmeniz için size destek yazılımlar sunuyor. Garson uygulaması SonGarson sayesinden masa müşterisinin memnuniyetini arttırırken, ekibinizin optimum sürede, hatasız bir şekilde çoklu masa yönetmesini sağlarsınız.

Satış Noktası Yönetimi

Tüm yemek platformlarıyla (Yemeksepeti, Getir Yemek, Trendyol, Fuudy, Migros Yemek) entegre olan Tıkabasa, eşzamanlı çoklu restoran yönetim sürecinizi kolaylaştırır.

Analiz ve Raporlama

Tıkabasa POS tek ekran üzerinden çoklu marka ve online yemek platformu/kurye hizmeti vb entegrasyonların kullanımına olanak sağlarken, aynı zamanda işletmelerin stok ve maliyet yönetimlerini otomatize ederek canlı veri akışı sağlar.

Tıkabasa POS sistemi, restoranınızın performansına istediğiniz zaman, istediğiniz yerden gerçek zamanlı, erişim veren Tboss Uygulaması ve Kontrol Paneli ile birlikte hizmete açılır.

Analiz ve Raporlama

Envanterinizi Güvenle Yönetin

Tboss kontrol paneli üzerinden tek tıkla reçetelerinizi tanımlayın, faturalarınızı içeri alın ve satın almalarınızı yönetin, maliyetlerinizle anlık olarak ulaşın ve eski maliyetlerinizle karşılaştırın, departmanlar arası sipariş formu ile ürün transfer gerçekleştirin bu sayede deponuzu uçtan uca kontrol edin.

Depolar arası transfer yaparak ürünleri takip edin. Stok sayımını tek tıkla kolayca tamamlayın bu sayede zamanı akıllıca kullanın.

POS

TB Market Modülü

TB Market Modülü ile barkodlu ürünlerinizi sisteme tanımlayabilir, terazi entegrasyonu ile uçtan uca güvenle hızlı satışa başlayabilirsiniz. Ayrıca personel kasa değişimlerini güvenli ve hatasız bir şekilde yapabilirsiniz.

POS

Entegre CRM

Tıkabasa, size müşterilerinizin (KVKK çerçevesinde) tüketim alışkanlıklarına dair tüm verileri sunar. Müşterilerinizin tüketim frekansı ve trendine dair veriler sunar. Müdavim müşterilerinize özel kampanyalar oluşturmanızı sağlar.

CRM

Kitchen Work Flow (KWF)

Tıkabasa KWF servis verimliliğini, yemek kalitesini ve hizmet hızını arttırmak için mutfak ile iletişimi sağlamak üzere tasarlandı.

Kitchen Work Flow

Tıkabasa POS ile Daha Neler Yapabilirsiniz?

 • TıkaBasa

  Loyalty kapsamında çoklu kampanya üretebilir (Happy Hour, dijital punch card, hoşgeldin indirimi vb.) bu sayede sadık müşteri oranınızı arttırın.

 • TıkaBasa

  Belirli kategorilere indirim uygulanamaz sınırlandırması getirebilir veya aksine belirli saat aralıklarında müşterilerinize indirim uygulayabilirsiniz.

 • TıkaBasa

  Cari hesap yönetimi yapabilir, müdavim ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

 • TıkaBasa

  Kalabalık gruplarda kişi bazlı tüketim seceresi tutabilirsiniz.

 • TıkaBasa

  Grup davetlerinizde cari hesabı müşterinizle anlık olarak paylaşabilir, güvenle mutabakat sağlayabilirsiniz.

 • TıkaBasa

  Gün sonunda detaylı raporlarınız ve özet bildirimleriniz telefonunuza iletilir bu sayede anlık haberdar edilirsiniz.

TıkaBasa
otomasyon
Otomasyon
Satış Noktası Yönetimi
tboss
T-Boss
Rapor, Stok & Envanter Yönetimi
sonkurye
SonKurye
Teslimat Yönetimi
songarson
SonGarson
Personel Yönetimi
tbapp
TıkaBasa App
QR Menü ile Masadan Sipariş
Ön Ödemeli Yemek Kartı
Loyalty Program
Deneyim Geri Bildirimi
Kurye Optimizasyonu
Merkezi Call Center & Sipariş Yönetimi
Mutfak Yönetimi
Cloud Kitchen