Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Hayır Tıkabasa’nın çalışması için internete ihtiyaç yoktur. Eğer online paket servis veya raporların anlık olarak iletilmesi için sistem internete ihtiyaç duymaktadır.

Tabiki kullanabiliriz. Bilgisayar özellikleri i3 ve 4gb üzeri olan tüm cihazlara sistem kurulumunu gerçekleştirebiliriz. Ghost Kitchen kullanımınlarında cihazın Ram ve işlemcisinin mümkün olduğunca yüksek olması tavsiye edilmektedir.

Ayrıca kullanmakta olduğunuz Thermal Printerları tanımlayıp kullanıma devam edebilirsiniz.

Hatırlatma: Kurulum yapılmadan önce altyapınızın (kablolama vb.) kontrolünü sağlamanızı önemle hatırlatırız.

Tüm raporları şube bazlı veya toplu olarak alıp her birini analiz edebilirsiniz. Ayrıca şubelerinizden ürün tedarik zinciri olarak sipariş raporlarını alıp bunların yönetimini yapabilirsiniz.

Hayır! Tıkabasa sizden işletmenize kurulacak her cihaz için ayrı bir kurulum ücreti talep etmez.

Evet, Tıkabasa’nın Yemeksepeti, Getir, Trendyol, Fuudy, Migros Yemek başta olmak üzere tüm online platformlarla entegredir. Eğer entegre olmadığımız ve sizin kullandığınız bir platform varsa kısa süre içinde entegrasyonu gerçekleştiriyoruz.

Evet hem web sitesi hem de akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulama mevcuttur. İşletmenizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Garsonlarınızın sizin temin edeceğiniz veya kendi telefonlarına indirecekleri uygulama sayesinde ek maliyet olmadan masadan sipariş alabilirler.

Evet, Tıkabasa üzerinden personelleriniz hangi ürünleri, tip, miktar olarak görebilirsiniz. Ayrıca personel işe giriş çıkışlarını uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Evet, Tıkabasa üzerinde yemek kartları dahil 40’dan fazla ödeme yöntemi mevcuttur. Her birini ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

Evet Tıkabasa aynı sistem üzerinde 30’dan fazla markanızın sipariş yönetimi, raporlama, paket yönetimi ve stok yönetimini tek bir panel üzerinden yapmanıza olanak sağlar. Her markanız için ayrı adisyon oluşturulur ve hesaplarını ister toplu olarak isterseniz marka bazlı ayrı olarak görebilirsiniz.

Evet tüm raporlarınızı excel olarak indirebilirsiniz.

Evet SonKurye uygulamasını kullandığınız takdirde; siparişinizin rafta bekleme süresinden, yol süresine kadar tüm süreçlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca kuryenizin üzerindeki paketleri ve anlık konuma erişebilirsiniz.

Evet, Ingenico cihazlarla entegrasyon vardır. Mali entegrasyonu bu cihazlar aracılığıyla yapabiliriz.

Evet, çoklu şubeleriniz veya tek şubeniz için sabit hatlarınız üzerinden merkezi olarak sipariş alıp şubelerinize bu siparişleri iletebilirsiniz.

Teknik destek ve garanti şartları dahilinde garanti sağlıyoruz.

Öncelikle cihazları biz temin ettiysek 2 (iki) sene boyunca ücretsiz teknik servis ve garantisini sağlıyoruz.

Cihazınızı bizden temin etmediyseniz ikame cihaza cihaza kurulum yaparak satışlarınıza devam etmenizi sağlıyoruz.

Personel değişimlerinde Tıkabasa Eğitim Görevlisi ile belirleyeceğiniz bir tarihte gerek yerinde gerekse uzaktan olmak üzere programın eğitimi verilebilir.

Belirleyeceğiniz kısıtlamalarla yetkilerle istediğiniz kadar rapor uygulaması hesabı tanımlayabilirsiniz.

Hem belirleyeceğiniz oranlarda, ürünlere veya genel indirim yapabilirsiniz hem de müşteri bazlı olarak loyalty kullanıp müşteri gelme alışkanlıklarına göre hediyeler önerebilirsiniz.

Panel üzerinden ürün ismi değiştirme, yeni ürün ekleme, özellik ekleme, görsel ekleme gibi tüm değişiklikler anında kasanıza yansır ve istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Evet Tıkabasa kasanızla entegre QR Menü seçeneğiyle, fiyat, görsel değişimlerini veya yeni eklemeleri anında menünüze yansıtır. Ayrıca farklı dil seçenekleriyle yabancı misafirlerinize de hızlı bir hizmet sağlayabilirsiniz. QR Menü üzerinden sipariş verebilir, garson çağırabilme veya hesap isteme özelliğini opsiyonel olarak kullanabilirsiniz.

Tıkabasa sisteminde hem tedarikçiyle olan cari takibinizi hem de satın alımlarınıza göre fiyat değişkenliklerini kontrol ederken, ürün maliyetlerinizi analiz edebilirsiniz.

TıkaBasa

TıkaBasa İletişim

İster arayarak, ister mail atarak bize sorularınızı iletebilirsiniz.
TıkaBasa
otomasyon
Otomasyon
Satış Noktası Yönetimi
tboss
T-Boss
Rapor, Stok & Envanter Yönetimi
sonkurye
SonKurye
Teslimat Yönetimi
songarson
SonGarson
Personel Yönetimi
tbapp
TıkaBasa App
QR Menü ile Masadan Sipariş
Ön Ödemeli Yemek Kartı
Loyalty Program
Deneyim Geri Bildirimi
Kurye Optimizasyonu
Merkezi Call Center & Sipariş Yönetimi
Mutfak Yönetimi
Cloud Kitchen