Tıkabasa

Tıkabasa, bulunduğunuz restorana akıllı telefonla doğrudan sipariş verdiren uygulamadır.

Tıkabasa ile Tıkabasa POS entegrasyonu sayesinde, müşteri / garson siparişleri doğrudan bağlı oldukları departmanların ekran veya yazıcılarına iletilir. İletimin ardından operasyon hiçbir aracı olmaksızın başlatılır.

Ayrıca, Yeni Nesil Garson Tıkabasa ile verilen siparişler, envantere de yansıtılır.

iOS download android download

Menüye Bak

Veya Sipariş Ver

Restoran menüsünü kolayca görüntüle. İstersen siparişini özelleştirebilirsin. Yemeğinin tuzundan, içeceğinin buzuna kadar her şeyin kontrolü senin elinde.


Garson Çağır

Veya Not Yaz

Garsonu etrafta göremiyor musun ? Tek tıkla garsonu çağırabilir veya isteğini Garson'a not olarak iletebilirsin.


Hesap İste

Veya Online Öde

Elinizi kaldırıp "Hesap Lütfen" diye seslenmeniz tarih oldu. Tek tıkla hesabınızı Nakit/Kredi ve diğer ödeme biçimleriyle masaya isteyin. Zaman kazanmak için beklemeden kayıtlı kredi kartınızla ödemekse size kalmış.


Yorum Yap

Veya Puan Ver

Aldığınız hizmeti puanlayarak geri dönüşte bulunabilirsiniz. Olumlu yada olumsuz bütün düşüncelerinizi duyması gereken kişilere iletiyoruz.


Neden TıkaBasa Kullanmalıyım?

  • Hızlı, Kolay ve Hatasız Sipariş

    Siparişinizi ister kendi akıllı telefonunuzdan verin isterseniz Garson aracılığıyla iletin. TıkaBasa kullanmanız, garsona da sipariş veremeyeceğiniz anlamına gelmez. Kahve siparişini geleneksel yollarla Garson'a verdiniz ve su söylemeyi unuttunuz. Bunun için Garson'u tekrar beklemeye gerek yok. Uygulama üzerinden " QR "ı okutup, siparişinizi verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünü özelleştirmekse size kalmış.

  • Kişisel Garsonunuz Telefonunuzda

    Cafe veya Restoran'dasınız ve bulunduğunuz yer çok yoğun. Garsonla gözgöze gelip iletişim kurmak imkansız. Yere düşen çataldan temizlenmesi gereken masaya kadar tüm isteklerinizi tek tıkla Garson'a ve işletmeye iletin. İster not yazın isteğinizi iletin isterseniz "Garson Çağır" butonuna tıklayın, Garson gelsin.

  • Hızlıca Hesap İsteyin

    Hesabınızı masada ödemek isterseniz, "Hesap İste" butonuna basarak "Nakit" , "Kredi Kartı" veya çeşitli yemek çekleri kartlarıyla ödemenizi masaya zahmetsizce isteyebilirsiniz. Eğer isterseniz kayıtlı veya kaydedeceğiniz kredi kartıyla "Online" olarak ödeyin ve zamandan kazanın. Kısacası, hesabınızı nasıl ödemek isterseniz öyle ödeyin.

Geleneksel Sipariş'ten Yeni Nesil Siparişe

Bu özellik müşterileriniz veya sipariş alan

personeliniz tarafından kullanılabilir.

Tıkabasa, müşterileriniz ve sizlerin kendi cep telefonlarıyla restorandayken sipariş vermesine, hesap istemesine, masa değiştirmesine, garson çağırmasına ( müşteriler için ) yarayan bir uygulamadır.

Tıkabasa aynı zamanda işletmenizdeki Tıkabasa POS sistemiyle entegre olup, bu entegre olmuş sistemin işletmenizle alakalı her çözüm için ( Hesap ödeme, rapor, envanter, yetkilendirmeli satış, telefonla satış vb ) işletmenizin yanında olan Yeni Nesil Garsondur.